CD214B-F3200 Bourns
  • More about CD214B-F3200 Bourns
    CD214B-F3200 Bourns
    CD214B-F3200 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214B-F3200 is described as DIODE GEN PURP 200V 3A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"