CD214B-F2200 Bourns
  • More about CD214B-F2200 Bourns
    CD214B-F2200 Bourns
    CD214B-F2200 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214B-F2200 is described as DIODE GEN PURP 200V 2A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT