CD214A-F1600 Bourns
  • Part Number: CD214A-F1600
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 9,517
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD214A-F1600 Bourns
    CD214A-F1600 Bourns
    CD214A-F1600 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214A-F1600 is described as DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH