CD214A-F1200 Bourns
  • Part Number: CD214A-F1200
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 15,431
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD214A-F1200 Bourns
    CD214A-F1200 Bourns
    CD214A-F1200 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214A-F1200 is described as DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH