CD214A-F1100 Bourns
  • Part Number: CD214A-F1100
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 4,004
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD214A-F1100 Bourns
    CD214A-F1100 Bourns
    CD214A-F1100 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD214A-F1100 is described as DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V