CD1408-FU1800 Bourns
  • Available: 12,491
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD1408-FU1800 Bourns
    CD1408-FU1800 Bourns
    CD1408-FU1800 is manufactured by Bourns and is categorized in the Zener Single Diodes category. CD1408-FU1800 is described as DIODE GEN PURP 800V 1A 1408. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"