CD1005-Z22 Bourns
  • More about CD1005-Z22 Bourns
    CD1005-Z22 Bourns
    CD1005-Z22 is manufactured by Bourns and is categorized in the Single Zener Diodes category. CD1005-Z22 is described as DIODE ZENER 22V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"