CD1005-Z12 Bourns
  • Available: 8,747
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CD1005-Z12 Bourns
    CD1005-Z12 Bourns
    CD1005-Z12 is manufactured by Bourns and is categorized in the Single Zener Diodes category. CD1005-Z12 is described as DIODE ZENER 12V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 6.5X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS