CC453232-330KL Bourns
  • Part Number: CC453232-330KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 300MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CC453232-330KL Bourns
    CC453232-330KL Bourns
    CC453232-330KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CC453232-330KL is described as FIXED IND 33UH 300MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.