CC453232-1R2KL Bourns
  • Part Number: CC453232-1R2KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.2UH 1A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,370
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC453232-1R2KL Bourns
    CC453232-1R2KL Bourns
    CC453232-1R2KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CC453232-1R2KL is described as FIXED IND 1.2UH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.