CC453232-101KL Bourns
  • Part Number: CC453232-101KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 100UH 180MA 4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,132
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC453232-101KL Bourns
    CC453232-101KL Bourns
    CC453232-101KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CC453232-101KL is described as FIXED IND 100UH 180MA 4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK