CAY16-684J4LF Bourns
  • Available: 8,307
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-684J4LF Bourns
    CAY16-684J4LF Bourns
    CAY16-684J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-684J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"