CAY16-6813F4LF Bourns
  • Available: 5,528
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-6813F4LF Bourns
    CAY16-6813F4LF Bourns
    CAY16-6813F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-6813F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 681K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH