CAY16-680J4GLF Bourns
  • More about CAY16-680J4GLF Bourns
    CAY16-680J4GLF Bourns
    CAY16-680J4GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-680J4GLF is described as RES ARRAY 4 RES 68 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE