CAY16-6041F4LF Bourns
  • More about CAY16-6041F4LF Bourns
    CAY16-6041F4LF Bourns
    CAY16-6041F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-6041F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 6.04K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED