CAY16-5602F4LF Bourns
  • More about CAY16-5602F4LF Bourns
    CAY16-5602F4LF Bourns
    CAY16-5602F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-5602F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"