CAY16-54R9F4LF Bourns
  • Available: 20,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-54R9F4LF Bourns
    CAY16-54R9F4LF Bourns
    CAY16-54R9F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-54R9F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 54.9 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK