CAY16-391J4LF Bourns
  • Available: 62,421
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-391J4LF Bourns
    CAY16-391J4LF Bourns
    CAY16-391J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-391J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"