CAY16-3601F4LF Bourns
  • More about CAY16-3601F4LF Bourns
    CAY16-3601F4LF Bourns
    CAY16-3601F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-3601F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE