CAY16-272J4LF Bourns
  • Available: 29,192
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-272J4LF Bourns
    CAY16-272J4LF Bourns
    CAY16-272J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-272J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM