CAY16-220J8LF Bourns
  • Available: 8,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-220J8LF Bourns
    CAY16-220J8LF Bourns
    CAY16-220J8LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-220J8LF is described as RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"