CAY16-184J8LF Bourns
  • More about CAY16-184J8LF Bourns
    CAY16-184J8LF Bourns
    CAY16-184J8LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-184J8LF is described as RES ARRAY 8 RES 180K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM