CAY16-1820F4LF Bourns
  • Available: 5,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-1820F4LF Bourns
    CAY16-1820F4LF Bourns
    CAY16-1820F4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-1820F4LF is described as RES ARRAY 4 RES 182 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH