CAY16-151J4LF Bourns
  • Available: 47,512
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY16-151J4LF Bourns
    CAY16-151J4LF Bourns
    CAY16-151J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-151J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED