CAY16-133J4LF Bourns
  • More about CAY16-133J4LF Bourns
    CAY16-133J4LF Bourns
    CAY16-133J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY16-133J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"