CAY10-473J4LF Bourns
  • Available: 93,855
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY10-473J4LF Bourns
    CAY10-473J4LF Bourns
    CAY10-473J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY10-473J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"