CAY10-331J4LF Bourns
  • Available: 97,765
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY10-331J4LF Bourns
    CAY10-331J4LF Bourns
    CAY10-331J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY10-331J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"