CAY10-330J4LF Bourns
  • Available: 67,769
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY10-330J4LF Bourns
    CAY10-330J4LF Bourns
    CAY10-330J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY10-330J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE