CAY10-181J4LF Bourns
  • Available: 10,819
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CAY10-181J4LF Bourns
    CAY10-181J4LF Bourns
    CAY10-181J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY10-181J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE