CAY10-161J4LF Bourns
  • More about CAY10-161J4LF Bourns
    CAY10-161J4LF Bourns
    CAY10-161J4LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. CAY10-161J4LF is described as RES ARRAY 4 RES 160 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM