9310-18-RC Bourns
  • Part Number: 9310-18-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 9310-18-RC Bourns
    9310-18-RC Bourns
    9310-18-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 9310-18-RC is described as FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM