91A1A-G28-B20L Bourns
  • Part Number: 91A1A-G28-B20L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 307
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 91A1A-G28-B20L Bourns
    91A1A-G28-B20L Bourns
    91A1A-G28-B20L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 91A1A-G28-B20L is described as POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V