91A1A-B28-B15 Bourns
  • Part Number: 91A1A-B28-B15
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 91A1A-B28-B15 Bourns
    91A1A-B28-B15 Bourns
    91A1A-B28-B15 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 91A1A-B28-B15 is described as POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM