84A1D-B24-J15L Bourns
  • Part Number: 84A1D-B24-J15L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 190
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 84A1D-B24-J15L Bourns
    84A1D-B24-J15L Bourns
    84A1D-B24-J15L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 84A1D-B24-J15L is described as POT 10K OHM 1W WIREWOUND LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE