79F6R8K-RC Bourns
  • Part Number: 79F6R8K-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F6R8K-RC Bourns
    79F6R8K-RC Bourns
    79F6R8K-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F6R8K-RC is described as FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM