79F5R6K-RC Bourns
  • Part Number: 79F5R6K-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 5.6UH 180MA 1.9 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F5R6K-RC Bourns
    79F5R6K-RC Bourns
    79F5R6K-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F5R6K-RC is described as FIXED IND 5.6UH 180MA 1.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A