79F270K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 79F270K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 27UH 80MA 4.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F270K-TR-RC Bourns
    79F270K-TR-RC Bourns
    79F270K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F270K-TR-RC is described as FIXED IND 27UH 80MA 4.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F