79F181K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 79F181K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 180UH 37MA 18 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F181K-TR-RC Bourns
    79F181K-TR-RC Bourns
    79F181K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F181K-TR-RC is described as FIXED IND 180UH 37MA 18 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.