79F151K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 79F151K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F151K-TR-RC Bourns
    79F151K-TR-RC Bourns
    79F151K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F151K-TR-RC is described as FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2