79F150K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 79F150K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 145MA 2.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,799
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 79F150K-TR-RC Bourns
    79F150K-TR-RC Bourns
    79F150K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F150K-TR-RC is described as FIXED IND 15UH 145MA 2.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK