79F121K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 79F121K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 79F121K-TR-RC Bourns
    79F121K-TR-RC Bourns
    79F121K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 79F121K-TR-RC is described as FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM