78F471J-TR-RC Bourns
  • Part Number: 78F471J-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 470UH 90MA 14 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 78F471J-TR-RC Bourns
    78F471J-TR-RC Bourns
    78F471J-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 78F471J-TR-RC is described as FIXED IND 470UH 90MA 14 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.