78F100J-TR-RC Bourns
  • Part Number: 78F100J-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 370MA 750 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 78F100J-TR-RC Bourns
    78F100J-TR-RC Bourns
    78F100J-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 78F100J-TR-RC is described as FIXED IND 10UH 370MA 750 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE