77F4R7K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 77F4R7K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 4.7UH 620MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 77F4R7K-TR-RC Bourns
    77F4R7K-TR-RC Bourns
    77F4R7K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 77F4R7K-TR-RC is described as FIXED IND 4.7UH 620MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE