77F221J-TR-RC Bourns
  • Part Number: 77F221J-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 155MA 5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,901
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 77F221J-TR-RC Bourns
    77F221J-TR-RC Bourns
    77F221J-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 77F221J-TR-RC is described as FIXED IND 220UH 155MA 5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM