77F101J-TR-RC Bourns
  • Part Number: 77F101J-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 100UH 275MA 2.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,873
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 77F101J-TR-RC Bourns
    77F101J-TR-RC Bourns
    77F101J-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 77F101J-TR-RC is described as FIXED IND 100UH 275MA 2.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.