77F100K-TR-RC Bourns
  • Part Number: 77F100K-TR-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 500MA 650 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,176
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 77F100K-TR-RC Bourns
    77F100K-TR-RC Bourns
    77F100K-TR-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 77F100K-TR-RC is described as FIXED IND 10UH 500MA 650 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"