6674S-1-102 Bourns
  • Part Number: 6674S-1-102
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 2W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE