6630S1D-B28-A502 Bourns
  • Part Number: 6630S1D-B28-A502
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 104
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 6630S1D-B28-A502 Bourns
    6630S1D-B28-A502 Bourns
    6630S1D-B28-A502 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 6630S1D-B28-A502 is described as POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ