6630S1D-B28-A102 Bourns
  • Part Number: 6630S1D-B28-A102
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 55
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 6630S1D-B28-A102 Bourns
    6630S1D-B28-A102 Bourns
    6630S1D-B28-A102 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 6630S1D-B28-A102 is described as POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH